Ostróda Reggae Festival 25-28.07.2024

Choć grają ze sobą od lat, pod nazwą „Porreggaełowani” tworzą dopiero rok.

W pierwszym roku działalności pod powyższą nazwą udało się im wzbogacić o swoją debiutancką płytę „Pozytywnie nakręceni”, teledysk, który miał swoją premierę na zagranicznym kanale „Reggaeville”, czy też miejsce w nad(pod)cascie, audycji „StrefaDread” w Polskim Radiu Czwórka.
Ich pierwsza płyta była niejako przelaniem klimatów muzycznych, które przez całe życie ich kreowały, dlatego jak sami określają jest na niej to, co im w duszy gra.
Nie ograniczają się do pierwszej płyty i tworzą dalej, kreując swoje własne brzmienie, czerpiąc z leśnego klimatu swojego studia, więc za jakiś czas możemy spodziewać się nowych singli w streamingu. Teledysk najnowszego numeru właśnie został pokazany w internecie.
Cały skład liczy 6 osób. Zespół składa się z gitarzysty, basisty, perkusisty, perkusjonisty, klawiszowca oraz dwóch wokali, przy czym większość instrumentalistów również śpiewa chórki, czy też główne partie.
Podczas ich koncertu będziecie mogli usłyszeć utwory z pierwszej płyty, ale i mnóstwo nowości, które uderzają bardziej w stronę mięsistego Dub i Roots.
Jedyne na czym im zależy, to by szerzyć kulturę muzyki miłości i pokoju oraz grać dla ludzi ceniących korzenną muzykę reggae, dlatego zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy lubią pod sceną zamknąć oczy i odpłynąć, a dodatkowo usłyszeć na żywo wielogłosowe harmonie.

SKŁAD / Członkowie zespołu
Marcin Komakowski – wokal, instrumenty klawiszowe
Ewelina Socha – wokal
Sebastian Małkowski – wokal, perkusja
Karol Małkowski – wokal, przeszkadzajki
Dawid Komakowski – wokal, bas, gitara elektryczna
Paweł Kamiński – gitara elektryczna, bas