Wykonawcy 2017

TRIBUTE TO BOB MARLEY (Polska)

TRIBUTE TO BOB MARLEY (Polska)

Muzycy z całego świata nie bez powodu od lat oddają hołd królowi reggae. Przy okazji celebrowanych w Polsce Marley’ek dwa lata temu we Wrocławiu narodził się projekt, gdzie hity Boba zaaranżował zespół Riddim Bandits, a wokalnie udziela się śmietanka polskiej sceny reggae.

Riddim Bandits nikomu nie trzeba przedstawiać. Formacja muzyczna towarzysząca na codzień Mesajah urosła już do rangi jednego z najsprawniejszych polskich riddim bandów. Na dwóch dotychczasowych dobrze przyjętych koncertach projektu „Tribute to Bob Marley” we wrocławskim klubie Stary Klasztor na scenie pojawiali się nie tylko artyści reggae, ale również wokaliści i wokalistki związane z hip-hop czy elektroniką.

Podczas koncertu w Ostródzie swoje wersje klasyków Boba Marley’a przedstawią:  Dawid Portasz (Jafia, Rastasize), Mesajah, Damian Syjonfam, Martyna Baranowska (Chilli Crew), Nadia (Naaman), I Grades, Cheeba (Eastwest Rockers) oraz Wlazi (Bethel).

Nie trzeba nikomu udowadniać, że muzyka Boba Marley’a jest nieśmiertelna, a treści zawsze aktualne. Warto zobaczyć, jak z klasyką dają sobie radę czołowi polscy artyści.

„Get up, Stand up”, „War”, „Is This Love”, „Buffalo Soldier”, „Could you be Loved”, „One Love” i wiele innych – inna Polish stylee!

Red Stage, 12.08

Linki:

http://www.folibamanagement.com/p,tribute-to-bob-marley,3,0,56.htm

video:

https://www.youtube.com/watch?v=WgJAniDcWL0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *