JAH LOVE SOUNDSYSTEM CONSCIOUS CORNER

Jah Love Sound System połączył siły razem z Greenpeace Polska oraz stowarzyszeniami Otwarte Klatki i Wszyscy Razem, aby wspólnie stworzyć miejsce, gdzie oprócz muzycznego uderzenia będzie można zdobyć trochę wiedzy na ważne tematy.
Codziennie od południa do późnych godzin wieczornych aktywiści i aktywistki będą opowiadać jak żyć w zgodzie z naturą oraz innymi ludźmi. Poszczególne organizacje poprzez spotkania, warsztaty oraz inne wydarzenia i atrakcje przybliżą sprawy, którymi zajmują się w swojej działalności.
Greenpeace Polska opowie o o powodach i konsekwencjach wymierania pszczół. Pokażą jak wielką rolę w życiu naszym i naszej planety odgrywają te owady. Poradzą jak żyć odpowiedzialnie i zgodnie z zasadami ekologii.
Otwarte Klatki wyjaśnią z czym wiąże się przemysłowy chów zwierząt. Dowiecie się o problemach etycznych, ekologicznych i zdrowotnych jakie z niego wynikają. Opowiedzą również o zaletach diety roślinnej.
Wszyscy Razem zajmują się problemem dyskryminacji. Przybliżą jej powody i poradzą jak jej przeciwdziałać.
Podczas każdej przerwy między koncertami na Red Stage Jah Love Sound System zabierze was w muzyczną podróż w klimatach dub, roots reggae, raggamuffin i ska.

Do zobaczenia na miejscu!

Czerwone Koszary, 12-14.08.

Linki:

https://web.facebook.com/JahLoveSoundsystem
https://web.facebook.com/greenpeacepl/
https://web.facebook.com/otwarteklatki
https://web.facebook.com/antynacjonalizm