Dzialania towarzyszaceNews

JAH9 POPROWADZI ZAJĘCIA „YOGA ON DUB”

JAH9 POPROWADZI ZAJĘCIA "YOGA ON DUB"

Jamajska wokalistka Jah9 poprowadzi pierwsze w historii ORF zajęcia z jogi.

JAH9: YOGA ON DUB

Prowadzenie: JAH9 (Jamajka)

14.08 (niedziela), 12:00-14:00, ostródzkie molo

JAH9 jest certyfikowaną nauczycielką szkół Kemetic, Ashtanga i Iyengara. Z łatwością powoduje, że uczestnicy zajęć otwierają swój umysł, oddychają głęboko i czują się silniejsi. W różnych punktach świata prowadzi warsztaty „Yoga on Dub”, gdzie ćwiczeniom towarzyszy wyselekcjonowana przez artystkę organiczna muzyka dub. W Ostródzie wspierać ją będą trzy doświadczone nauczycielki jogi z Olsztyna: Monika Wojczulanis,  Joanna Łotysz i Monika Fus Szewczyk.

Liczba uczestników jest ograniczona do 45 osób. Wymagane jest wypełnienie i przesłanie formularza umieszczonego pod adresem:

https://www.ostrodareggae.com/jah9-yoga-dub-rejestracja/

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia potrwają ok. 2 godzin, a uczestnictwo jest bezpłatne. W przypadku niepogody zajęcia będą przeniesione na scenę Amfiteatru w Ostródzie.

Linki:

 

Jah9 About Yoga On Dub in Munich

Jah9 – Gratitude (Official Music Video | Yoga On Dub)

Jah9 Yoga and Rastafarian

 

Monika Wojczulanis

arteterapeutka, terapeutka ruchowa, nauczyciel yogi Sivananda od 9 lat. Praktykowała również yogę Astanga i Iyengara. Zajmuję się również Mindfullnes, medytacją. Prowadzi grupy dla dorosłych i dla dzieci. Na codzień pracuje z osobami cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia psychiczne. W pracy wykorzystuje doświadczenie jogiczne.

 

Monika Fus Szewczyk

z wykształcenia weterynarz, prowadzi badania naukowe, praktykuje yogę SIvananda od 9 lat. Uwielbia czytać książki, kocha zwierzęta, na yogę zawsze jeździ rowerem.

 

Asia Łotysz

tancerka, miłośniczka pracy z ciałem, od 4 lat instruktor Vinyasa Power Yoga, mama 4 dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *