JOHNY ROCKERS (POLSKA)

Ongiś zdobywcy głównej nagrody w ostródzkim konkursie, dziś uważani za czołówkę jamajskich dźwięków w Polsce.

Johny Rockers to zespół grający mieszankę muzyki z gatunku roots reggae z elementami elektroniki, mocnych brzmień i progresywnego popu, założony w Warszawie przez Johny’ego, samozwańczego piewcę duchowej rewolucji. Zadebiutowali w 2014 roku publikując pierwsze single, które odbiły się echem wśród publiczności. W 2017 roku ich debiutancki album „Stay Connected” został okrzyknięty jednym z najlepszych krajowych wydawnictw reggae. Pomimo szalejącej zarazy demolującej życie ludzkości, Johny postanowił ostatecznie zmobilizować wszystkie siły i założyć własne wydawnictwo Pierkwadrat Music Production, po to by jeszcze w niesławnym roku 2020 wydać kolejny, rewolucyjny album „Endless”. Zawarte są na nim jego wszystkie przedpandemiczne przemyślenia na temat miłości, nieskończoności i kosmosu.

Ostatnimi czasy zespól Johny Rockers znowu ewoluuje. Rotacja muzyków i gościnne występy innych artystów (na singlach czy w trakcie koncertów) dodają paliwa do realizacji nowych muzycznych podbojów.

Czerpiąc z różnych gatunków i stale eksperymentując z kolejnymi instrumentami, Johny wypracował rozpoznawalne brzmienie, które podbija serca zróżnicowanej publiczności na całym świecie – a może i nawet gdzieś w kosmosie?

Ostróda Reggae Festival, Red Stage, 8-07-2022

Linki:
https://www.facebook.com/JohnyrockersBand/

Video:
Nierealne (Pixel Art Game Videoclip) https://youtu.be/AjiDrlhGupE
More Fire https://youtu.be/WAc8wEq98p8
I Need You (Lyric Video) https://youtu.be/rsEPjJ5WKs8
Move Your Feet – Ja nie chcę (live Ostróda Reggae Festiwal 2021) https://youtu.be/KLICsOvXB5k