News

Kolej na rozrywkę – promocyjne przejazdy pociągami!

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, oficjalny przewoźnik festiwali, przygotowały specjalne promocje i dla uczestników imprezy oferują ok. 30% zniżki (taryfa Razem) na przejazdy pociągami POLREGIO na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Dla uczestników tegorocznej edycji festiwalu dostępna jest specjalna oferta „Kolej na rozrywkę”, umożliwiająca zakup biletu ze zniżką na przejazdy pociągami POLREGIO do i z Ostródy na terenie woj. warmińsko-mazurskiego. Aby skorzystać z promocji kupując bilet przez internet (biletyregionalne.pl i koleo.pl) lub w aplikacji SkyCash, należy:

– wpisać hasło „REGGAE” (w przypadku biletu na Ostróda Reggae Festival)

Z oferty mogą skorzystać również posiadacze ulg podstawowych, m.in. uczniowie i studenci. Promocja jest ważna w dniach od 10 do 13 sierpnia do godz. 24:00. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie w czasie podróży, oprócz biletu na przejazd, karnetu festiwalowego lub biletu na jeden z dni festiwalowych.

Bilety w promocji „Kolej na rozrywkę” nie będą dostępne w kasach biletowych ani u obsługi w pociągu.

Więcej informacji:

https://polregio.pl/pl/oferty-i-promocje/oferty-regionalne/tansze-podroze-w-ofercie-kolej-na-rozrywke-w-woj-warminsko-mazurskim/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *