Mistrzowie Ceremonii ORF 2023

Spieszymy z informacją kto w tym roku będzie opiekował się mikrofonem na Red Stage. Poznajcie naszych Mistrzów Ceremonii.

Korpol. Człowiek orkiestra – aktor, dziennikarz, muzyk, lektor i trener wystąpień publicznych ale przede wszystkim wieloletni przyjaciel i konferansjer ORF. Prowadzi największe polskie festiwale i wydarzenia. Ceniony w branży moderator i reżyser eventowy. Najstarsi biografowie naszego festiwalu mają problem by policzyć ile już razy poprowadził Ostróda Reggae Festival. Od wielu lat jest ważnym ogniwem ekipy Positive Music Promotion. Cieszymy się, że znowu złapie za mikrofon i zaprosi Was do udziału w koncertach. Usłyszycie go w czwartek, piątek i sobotę.

27Pablo. Uważny badacz kultury i muzyki jamajskiej. Od 25 lat jeden z czołowych selektorów i MC w Polsce. Dziennikarz specjalizujący się w odkrywaniu nowych talentów z Jamajki. Razem z Juniorem Stressem tworzy legendarną ekipę Dancehall Masak-Rah. Dziś chętnie dzieli się swoją wiedzą i nagrywa podcasty, m.in. na ulicach, imprezach i w taksówkach w Kingstone. Zrealizował pierwszą w Polsce audycję radiową na żywo z Jamajki. 27Pablo złapie za mikrofon w niedzielę i poprowadzi dla Was koncerty na Red Stage. Zaprosi Was także na cykl Reggae Edukacja rozgrzewając scenę przed występami innych artystów.