OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL 2021: I & I SURVIVE!

W najśmielszych snach nie wyobrażaliśmy sobie, że tak będzie wyglądać 20 edycja Ostróda Reggae Festival. W 2021 roku nawiązujemy do starej pieśni „I&I Survive”. Bo najważniejsze, że przetrwaliśmy. Najważniejsze, że jesteśmy. Najważniejsze, że wciąż możemy cieszyć się życiem i wspaniałą muzyką reggae. Będzie dobrze, choć z konieczności na mikroskalę.

Oto garść szczegółów, na które wszyscy z niepokojem czekacie:

 1. Ostróda Reggae Festival odbędzie się w dniach 9-11 lipca 2021 (3 dni) na terenie Amfiteatru w Ostródzie.
 2. Planowe są 3 sceny festiwalowe: Red Stage – główna scena w Amfiteatrze, Green Stage – scena sound system w sali kameralnej, Yellow stage – scena sound system na ostródzkim molo. Cały program to w polscy artyści, choć planujemy małą sensację na skalę światową. Odbędzie się również Czwórka Reggae Contest, Uniwersytet Reggae oraz warsztaty. Dla najmłodszych jak zwykle czekała będzie strefa dziecięca.
 3. Dotyczą nas wszystkie rygory związane z COVID, m.in. limit 999 osób publiczności (50% pojemności, przy braku możliwości organizowania imprez masowych).
 4. Karnety są już wyprzedane, a ich sprzedaż została wstrzymana. Są to karnety, które kupiliście i zachowaliście na ORF 2020 i 2021. Z uwagi na limit pojemności, nie możemy sprzedać ich więcej. Bardzo nam przykro z tego powodu.
 5. Jeżeli przepisy pozwolą na wpuszczenie większej ilości publiczności, uruchomimy sprzedaż biletów na miejscu w kasach.
 6. Posiadaczy karnetów niezadowolonych z naszego planu i tych, którzy nie mogą zjawić się w tym roku w Ostródzie informujemy, iż karnety można zwracać do naszego dystrybutora – firmy eBilet. W przypadku ich zwrotu otrzymujecie jednak bon do zrealizowania w ich sklepie, a my ponosimy koszt kilkudziesięciu złotych za tę operację. Dlatego sugerujemy prywatną odsprzedaż karnetów innym fanom. Nie będziemy robić żadnych problemów z nazwiskami. Najlepiej zrobić to ogłaszając się na forum ORF:
  https://www.facebook.com/groups/144515542233765
  bądź na wydarzeniu ORF 2021:
  https://www.facebook.com/events/706243103384105

Na pewno znajdą się chętni.

 1. Oficjalne pole namiotowe mieścić się będzie na terenie Parku Collisa. O szczegółach poinformujemy niebawem.
 2. Z racji niemożności spełnienia wszystkich wymogów związanych z projektem EU „Ostróda Reggae Festival jak dziedzictwo kulturowe regionu”, rozpoczęcie jego realizacji planowane jest na 2022 rok.
 3. Wszystkie szczegóły tegorocznego programu podamy w nadchodzących dniach. Decyzje dopiero co zapadły i musimy ustalić wszystkie szczegóły.

Lepiej na pół gwizdka niż zupełna czystka :-) Do zobaczenia w Ostródzie!

Positive Music Promotion