Plenerowe studio nagraniowe Siła-Z-Pokoju & Stforky Ferajna

Kultywując jamajską tradycję nagrywania dedykowanych piosenek „dubplates” i pozdrowień, DJ Feel-X zachęca do wzięcia udziału w sesjach nagraniowych na terenie festiwalu. Przygotował on profesjonalne studio nagraniowe w klimatyzowanym kontenerze oraz wysokiej klasy sprzęt. Całość mieścić się będzie obok press roomu, z boku Red Stage.

DJ Feel-X: „Liczymy na spore zainteresowanie ze strony selektorów/ sound systemów. Zapewniamy obsługę techniczną, wsparcie merytoryczne i twórczą atmosferę. Mamy setki rytmów i instrumentali z całego świata i właściwie z każdego gatunku muzycznego.”

Można też przynieść swoje podkłady w formie cyfrowej lub na CD/12”/7”, a studio wyposażone jest również w zestaw DJ’ski.

Siła-Z-Pokoju & Stforky Ferajna Studio otwarte będzie zarówno dla występujących na festiwalu artystów, jak i publiczności. Zachęcamy wszystkich do nagrywania pozdrowień i dubplate’ów dla Ostródy i organizatorów z okazji 15-lecia!
Można również sobie zrobić dźwiękową pamiątkę z festiwalu, również w formacie video. Warunki oraz czas nagrań trzeba ustalić wcześniej z DJ Feel-X, tel. 531344477, email: djfeelx@djfeelx.pl

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/705681469565476/

www.silazpokoju.com

www.facebook.com/silazpokoju