Sceny Yellow Stage i Jah Love

Scena Yellow to już długoletnia tradycja ORF. Jak zwykle cały lineup ułożyli jej twórcy, czyli częstochowski sound system Rise Up! Zaprezentują się na niej głównie młodzi selektorzy, producenci i sound systemy przede wszystkim ukierunkowani na dub. Podobną filozofię wyznaje warszawski Jah Love Sound System, których scena grać będzie naprzeciwko Red Stage przed, w trakcie i po występach.

Yellow Stage funkcjonuje na autorskim nagłośnieniu Rise Up! w namiocie przy alejce ze stoiskami, czyli tam, gdzie rok temu. Zapraszamy, wrażeń na pewno nie zabraknie!

07.08 PIĄTEK / FRIDAY

 

17:00 RISE UP! /Częstochowa/

18:00 LONELY TREE /Olsztyn/

19:15 BOGUŚ SELEKTA /Suwalszczyzna/

20:30 DNS feat. DIGITAL K /Ukraina/Bydgoszcz/

22:00 ROOTS VIBRACJA /Podlasie/

00:00 RISE UP! /Częstochowa/

01:30 JABBADUB /Zgorzelec/ vs YOUNG PISTOLS /Wrocław/

 

08.08 SOBOTA / SATURDAY

 

17:00 RAA STEP /Bydgoszcz/

18:15 DHS (Pandadread) /Trójmiasto/

19:30 BASS AID /Wrocław/

22:00 BASS INVADERS /Olsztyn/

23:00 EXPERIMENTAL LIVE DUB

00:15 GOOD VIBES FAMILIA /Kłobuck/

02:15 RISE UP! & GOŚCIE

 

09.08 NIEDZIELA / SUNDAY

 

16:45 RISE UP! /Częstochowa/

17:45 RUFF PUFF /Bydgoszcz/

19:00 COLLIE WEED /Poznań/

20:30 NULLAH SOUND /Szczecin/

22:00 RISE UP! /Częstochowa/

JAH LOVE SOUNDSYSTEM

Jah Love scena ogloszenie

Warszawski kolektyw selektorsko-producencki kochający trzeszczenie winylowych płyt i pulsujący bas będzie umilał Wam czas przed, po i pomiędzy występami naprzeciwko Red Stage. Ich ciężkie, dubowe brzmienia niosą świadomy przekaz, a dzięki własnej ścianie głośników uzyskali pełną niezależność.

Idea założenia sound systemu zrodziła się w 2009 roku w Lublinie. Na początku Jah Love zajmował się organizacją cyklicznych imprez w Niezależnym Centrum Kultury NCK c5 w stolicy. Wpisały się one w warszawską scenę nie tylko przez swoje walory muzyczne, ale też przez specyficzny klimat panujący na squacie. Po dwóch latach zbudowali własny sound system. Teraz do zorganizowania imprezy potrzebują jedynie prądu. W czerwcu 2011 roku wraz z Syntopą założyli kolektyw Mystic Dubs, w ramach którego organizują i współorganizują wiele imprez, między innymi Warsaw Underground Festiwal czy Dub Club Warsaw. Na stałe współpracują z warszawskim skłotem Przychodnia, gdzie organizują cykliczne soundsystemowe potańcówki. Uwielbiają ciężkie basowe uderzenie, ale nie zapominają o korzeniach i na każdej imprezie można poczuć promienie trójkolorowego słońca. Ich sety są bardzo różnorodne od spokojnego, uduchowionego rootsu przez głęboki dub, kończąc na wgniatającym w parkiet UK dubie. W styczniu 2015 roku wypuścili pierwszą EPkę ze swoimi dubami „Dub Discotheque”. Można pobrać ją za darmo w internecie.
https://www.facebook.com/JahLoveSoundsystem