THE DJANGOS (Polska)

The Djangos to zespól kilku pasjonatów którzy spotkali się z potrzeby serca a może nawet i duszy ale przede wszystkim z bezwarunkowej miłości do muzyki. Ogromne znaczenie ma dla nas kultura reggae, ale też szeroko pojęta muzyka światowa ( z pewnymi wszak gatunkowymi wyjątkami). Wierzymy, że muzyka może zmienić świat na lepsze i ta właśnie wiara połączyła nas w jeden zespół.

Geneza nazwy:
Wielbiciele filmów Quentina Tarantino pewnie będą mieli pewne skojarzenia i to jest bardzo dobry trop. Rzeczywiście genialny film ” Django” był naszą inspiracją a do muzyki podchodziliśmy bardzo intuicyjnie i dążyliśmy aby album o nazwie ” Hot & Fire ” był wyjątkowy a zarazem świadomy i muzyka którą chcemy się podzielić sprawiała pewną radość.

Jesienią 2017 ukazała debiutańcka płytka zespołu nakładem firmy Lou&Rocked Boys. 2018 roku zespól zagrał sporą trasę koncetową, goszcząć na wiekszosci festiwalach w Polsce. Obecnie co najwązniejsze udało się przetrwać trudny czas… zagrać kilkanaście koncertów w 2021, zacząć pracę nad nową, płytą co niewątpliwe napawa pełnym optimizmem.

Ostróda Reggae Festival, Amfiteatr Stage, 7-07-2022

Linki:

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=_T2WqE8n7kk
https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=y8mMXjG18qc
https://www.youtube.com/watch?v=htjCGT0EOIs

iTunes https://itunes.apple.com/us/album/hot-fire/id1283431152
Spotify https://open.spotify.com/album/1kDXk55xbaBAcgwh1ta6hz