SKANK RANGER ALL-STARS (Polska)

Projekt utalentowanego lokalnego dub mastera z czterema wokalnymi gośćmi.

Skank Ranger jest producentem z Olsztyna czerpiącym z muzyki jamajskiej wszystko co najlepsze. Do swoich dubowych wycieczek zabiera poznane na swej drodze osoby z przeróżnych muzycznych klimatów. Skank Ranger kieruje się prostą zasadą: Love it? DUB it!

Na mikrofonach towarzyszyć mu będą:

MC Polish Man – elbląski MC, który ma na koncie współpracę z wieloma soundsystemami i DJ-ami. Znany z energetycznych podjazdów raggamuffin na mikrofonie w trakcie imprez oraz z „Divided We Fall”, niedawno wydanego singla w PazurTupakaRec.

Gorzki aka Binx to MC/nawijacz często wspierający Skank Rangera podczas jego dubowych live actów. To współzałożyciel olsztyńskiego kolektywu Lonely Tree Sound, z którym wydał płyty „Natura Rerum” oraz Digital Szaman”. Filozof, Rastaman, wędrownik, poszukiwacz, badacz kultury i miłośnik natury. Przygodę z reggae rozpoczął podczas ostródzkiego festiwalu i teraz corocznie powraca. „Jamajskie źródło i słowiański przekaz dubowym głowom” – powiedział.

Ciocia Olson to młoda zawodniczka z Ostródy. Można ją było usłyszeć na ORF 2018, gdzie dzięki zaufaniu i uprzejmości starszych kolegów z branży prezentowała swoją płytę na scenach soundsystemowych. Aktualnie pracuje nad nowym solowym albumem, który ukaże się jeszcze w tym roku.

AleksandraAleksandra – wokalistka eksperymentalna, przywiana prosto znad mórz. Wielokrotna finalistka festiwali poezji śpiewanej. Tekściarka i początkująca producentka. Melomanka muzycznie nieugruntowana. Współpracująca z artystami z zaskakująco różnych przestrzeni muzycznych.

Ostróda Reggae Festival, Amfiteatr, 11.07.2019

Linki:

https://www.facebook.com/Skank-Ranger-562503323931430/

https://www.facebook.com/MC-Polish-Man-2279546775609640/

https://www.facebook.com/gorzkiakabinx/

https://www.facebook.com/CiociaOlson/

https://www.facebook.com/AleksandraAleksandra-2088343828131338/

Video

Skank Ranger x I-Steppa – Warmia Spirit

https://youtu.be/F9ftehXT44A

PAZURTUPAKA Feat. POLISH MAN – Divided We Fall

https://youtu.be/x8XCjUVsPeM

Gorzki aka Binx – Życie w darze [prod. Skank Ranger]

https://youtu.be/iL0e_nepfvU

Dreadsquad [feat. Ciocia Olson & AleksandraAleksandra] – Gorący Vibe

https://youtu.be/C6habzsjqhU

AleksandraAleksandra x Pikers @Ying-Yang

https://youtu.be/hOSTP_UUy_o