News

WORLD REGGAE CONTEST – TOP10, STARTUJE GŁOSOWANIE FANÓW

WORLD REGGAE CONTEST – TOP10, STARTUJE GŁOSOWANIE FANÓW

Organizatorzy World Reggae Contest podczas Ostróda Reggae Festival wybrali TOP10 z wszystkich nadesłanych w tym roku zgłoszeń. Teraz fani przy pomocy Facebooka mogą głosować na ulubionego artystę. Pięć wybranych przez nich zespołów wystąpi w finale na Red Stage 14 sierpnia, który będzie transmitowany na żywo przez Reggaeville.com. Głosowanie trwa do 13 czerwca, bezpośredni link: www.bit.ly/WRC2016VOTE

Półfinaliści konkursu to: ADAHZEH (Jamajka), ETNA KONTRABANDE (Polska), I&I (Nowa Kaledonia), INTERNATIONAL DUB AMBASSADORS (Puerto Rico), PERSONS OF INTEREST (Jamajka), QUARTIERE COFFEE (Włochy), RAPHA PICO (Holandia), REGIME (Wlk. Brytania), THE DUBBEEZ (Holandia), WICKED DUB DIVISION (Włochy).

Piotr “Piter” Kolaj z Positive Music Promotion, szef festiwalu, mówi: „Bardzo podobają nam się wszystkie zespoły, które wybraliśmy. Są bardzo utalentowane i oryginalne, każdy z nich ma swój własny styl. Jesteśmy zaszczyceni, że zdecydowały się wystartować w konkursie. Bylibyśmy szczęśliwi móc gościć ich wszystkich w Ostródzie, ale teraz to publiczność wybiera finalistów.”

Po zakończonej powodzeniem ubiegłorocznej pierwszej edycji konkursu i wyprawie zwycięzców z brytyjskiego Chainska Brassika na darmową sesję nagraniową w Harry J Studio na Jamajce, w tym roku konkurs przyciągnął uwagę 81 zespołów z 31 krajów świata, w tym wielu z tak odległych miejsc jak Jamajka, USA czy Brazylia. Międzynarodowe jury autorytetów wybierze zwycięzcę w trakcie finału na festiwalu. Najlepsza grupa poleci na 5-dniową sesję nagraniową na Jamajce z Stephenem Stewartem i Samem Claytonem, światowej sławy producentami.
Finał konkursu będzie transmitowany jako stream video przez Reggaeville.com, ekskluzywnego partnera medialnego konkursu.
Wszystkie informacje na www.worldreggaecontest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *