DREADSQUAD LIVE & KASIA MALENDA (Polska)

Czołowy polski producent reggae Dreadsquad wkroczył na kolejny poziom! Spodziewaj się dużej dozy jamajskiego reggae granego na żywo przez 7-osobowy skład. Wszystko okraszone dubowaniem na żywo oraz subtelnym soulowym wokalem Kasi Malendy.

Dreadsquad Live to nowa formacja Marka Bogdańskiego, łódzkiego producenta reggae, który od 2001 roku pod pseudonimem Dreadsquad przemierzył ze swoją muzyką niemalże cały świat (Indie, Japonia, Kanada, USA, Brazylia, Europa). Na swoim koncie ma współpracę z czołówką polskiej sceny reggae i hip hop. Na instrumentalach Dreadsquad nagrywali dotychczas: Marika, Eastwest Rockers, Ras Luta, Junior Stress, Kacezet, Natural Dread Killaz, O.S.T.R., Pablopavo, Reggaenerator, Tede, Numer Raz, Grubson i wielu innych. Dreadsquad współpracował również z wieloma topowymi jamajskimi i europejskimi artystami, takimi jak Ward 21, Tenor Fly, Top Cat, General Levy, U Brown, Milion Stylez, Lady Chann, Tipa Irie, Jah Mason, Perfect Giddimani czy Dr Ring Ding. Jak do tej pory Dreadsquad wydał 4 mixtape’y, 5 albumów producenckich i krocie singli, które stały się bestsellerami w sklepach muzycznych w całej Europie i trafiły na playlisty topowych DJów.
Kasia Malenda to jedna z najbardziej obiecujących polskich wokalistek. Szerszej publice znana jest z VI edycji programu „The Voice of Poland”. Dzięki niespotykanej barwie głosu, energii scenicznej, kunsztowi wokalnemu i umiejętności dopasowania do wielu gatunków muzycznych uzyskała ogromne poparcie wśród fanów programu i nie tylko. Rozwijała się współpracując z wieloma producentami i DJ’ami grającymi reggae. Obecnie wraz z Markiem Bogdańskim (Dreadsquad) kończy pracę nad wspólnym albumem będącym uwieńczeniem wieloletniej współpracy studyjno-scenicznej.
Dreadsquad Live to kolejny krok w rozwoju sceny reggae. Po półtora roku prób w zaciszu studia nagraniowego Overtime czas zmierzyć się z ostródzką publicznością!

Ostróda Reggae Festival, Red Stage, 6.07.2018

Linki:

https://www.facebook.com/dreadsquadlive
https://www.facebook.com/kasiamalenda/
https://www.facebook.com/dreadsquadsoundsystem/
http://dreadsquad.com/

Video:

Dreadsquad Live & Kasia Malenda – zapowiedź


Dreadsquad feat. Kasia Malenda – Go kiss feel fly

Dreadsquad feat. Kasia Malenda & J-Man – Scream for your rights (pt.2)