WARSZTATY JOGI

WARSZTATY JOGI
TERMIN: 8, 9 LIPCA 2023
Scena główna Amfiteatru
CZAS: 11:00 – 12:30

Zapraszamy serdecznie na warsztat i spotkanie z praktyką jogi, który poprowadzi dyplomowana nauczycielka Siromani Joga Monika Wojczulanis. Praktykę jako nauczyciel prowadzi od 15 lat w Olsztynie w Centrum Samoświadomości ANAHAJ. Jest też terapeutą i pracuje z ludźmi, którzy na co dzień borykają się z trudnościami natury psychicznej. Prowadzi sesje i łączę moją praktykę i doświadczenie pracy z ciałem z pracą terapeutyczną.
„Moja joga to mój autorski program bazujący na tradycyjnych przekazach jogicznych łączący starożytną wiedzę ze współczesnym podejściem do człowieka i jego potrzeb. Praktyka obejmuje naukę oddechu – pranajamy oraz tradycyjne pozycje jogi asany, wszystko to uzupełnia medytacja i relaksacja. Jeśli chcesz poczuć siebie głębiej, jeśli chcesz poczuć jedność i harmonie zarówno w ciele jak i umyśle to ta praktyka jest dla Ciebie.” – mówi Monika Wojczulanis
Pozwól sobie dzięki temu spotkaniu, na bezpieczne rozbudzenie swojej wewnętrznej mocy. Na tym warsztacie swobodnie z akceptacją swojego ciała a zarazem ogromną uważnością, rozciągniesz swoje ciało, wzmocnisz swoje mięśnie, ale przede wszystkim doświadczysz harmonii, między tym co cielesne i duchowe w Tobie. Oddychając głęboko, podczas pranajamy, budzimy i odkrywamy swoją głębie a podczas relaksu rozluźniamy ciało, aby energia mogła wypełnić każdego z nas. Zapraszamy każdego do poczucia głębi, światła i miłości w swoim sercu.

https://www.facebook.com/Monika-Wojczulanis-terapia-joga-543757075772252