POZYTON SOUND [PL]

POZYTON SOUND
(Polska)

Od słodkiego reggae po klubowe brzmienia dancehallu z elementami pozytywnego ska i basowej eksplozji muzyki elektronicznej – z parkietu do rana nie schodzi nikt gdy gra ten śląski Djski kolektyw.

Nasza twórczość jest mocno inspirowana muzyką jamajską, ale jesteśmy otwarci również na inne gatunki i kochamy czerpać z ich brzmień. Sięgamy po to, co najlepsze, łącząc style w pełne zwrotów akcji show, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Kosa, Molo, Ratek, Miss Malina i Dr Love to wybuchowa mieszanka charakterów, studnia szalonych pomysłów, a przede wszystkim miłość do muzyki, dobrej zabawy i chęć dzielenia się pozytywną energią. Każdy występ jest naszym osobistym sukcesem, motywuje nas do dalszego działania i rozwijania naszych umiejętności.
„Albo grubo, albo grubo” – To hasło przewodnie każdego koncertu Pozyton — mały klub w piwnicy, duża scena letniego festiwalu — zawsze dajemy z siebie 150%, gwarantując niezapomniane przeżycia.
Przygotujcie się na dawkę pozytywnej energii, wybuchowe show, mieszankę klasyki z najbardziej odjechanymi nowościami, a przede wszystkim grubą zabawę!

Ostróda Reggae Festival, Green Stage, 9.07.2023

Linki:

https://www.facebook.com/pozytonsound

Video:

PozytON Sound – Rehabilidancehall 2020
https://youtu.be/GduFB3RMtYc
Pozyton Sound – PozytONTrip [OFFICIAL] 2017 (Rude Boy Talk Riddim by Illbilly Hitec)
https://youtu.be/RbwGpn9LDao